Team 2020-2021

  • Dicky van Berkel

    Onderwijskundig leider. d.vanberkel@veldvest.nl

  • t.vanthiel@veldvest.nl

    Tamara van Thiel

    Locatieleider, leerkracht groep 6. t.vanthiel@veldvest.nl

  • Roos

    Roos van den Brom

    Regisseur EenOnderwijs-route. r.vandenbrom@veldvest.nl

  • Linda Vrijsen

    Leerkracht groep 1/2A, Regisseur onderbouw. l.vrijsen@veldvest.nl

  • Maartje Vervoort

    Leerkracht groep 1/2A. m.vervoort@veldvest.nl

  • Elly van Rooij

    Leerkracht groep 1/2B. e.vanrooij@veldvest.nl

  • Conny Assies

    Leerkracht 1/2B. c.assies@veldvest.nl

  • Ellen Briër

    Leerkracht groep 3. e.brier@veldvest.nl

  • Sandra

    Sandra Vos

    Leerkracht groep 3, leermonitor onderbouw. s.vos@veldvest.nl

  • Esmay van Helmont

    Onderwijsassistent groep 1-2-3. e.vanhelmont@veldvest.nl

  • Marieke Jonkman

    Leerkracht groep 4 en 8. m.jonkman@veldvest.nl

  • Mieke Schurgers

    Leerkracht groep 4. m.schurgers@veldvest.nl

  • Maaike

    Maaike van Rijthoven

    Leerkracht groep 5. m.vanrijthoven@veldvest.nl. (Afwezig in verband met zwangerschapsverlof)

  • Ivanka Puik

    Leerkracht groep 5. i.puik@veldvest.nl

  • Ida van de Ven

    Leerkracht groep 5 en 8, leermonitor middenbouw. i.vandeven@veldvest.nl

  • Nicolette van Gameren

    Onderwijsassistent groep 4-5. n.vangameren@veldvest.nl

  • Naomi Derks

    Leerkracht groep 6. n.derks@veldvest.nl

  • Tim van Nunen

    Leerkracht groep7. t.vannunen@veldvest.nl

  • Karlijn Antonis

    Leerkracht groep 8. k.antonis@veldvest.nl

  • Germa Buijvoets

    Onderwijsassistent groep 6-7-8. g.buijvoets@veldvest.nl

  • Hellen

    Hellen van Houtum

    Administratief medewerkster. h.vanhoutum@veldvest.nl

  • John

    John van Beek

    Conciƫrge. j.vanbeek@veldvest.nl